Eryaman Ayışığı Düğün Salonları


Eryaman Ayışığı Düğün Salonları köklü gelenekler, çağdaş konfor ve özenli hizmet, beklentilerin ötesine geçen davet ve toplantılar düzenlemek için birleşiyor.


Titizlikle çalışan konferans servisleri yetkilileri, ziyafet ve mutfak ekipleri, ses ve ışık teknisyenleri, her ayrıntıyla tek tek ilgileniyor.

Hayallerinizi süsleyen düğün, Eryaman Ayışığı düğün ve balo salonlarının eşsiz ihtişamının konfor ve kaliteyle birleştiği görkemli bir gecede sizi bekliyor. Konuklarınızın başını döndürecek bu özel gecede tüm istek ve ihtiyaçlarınız profesyonel davet ekibi tarafından karşılanırken, ayrıcalıklarını bütünüyle yaşayacaksınız. Mükemmel dekore edilmiş Eryaman Düğün Salonları’nda yapacağınız Organizasyonun keyfine varacağınız düğününüz, özel yıldızlarla bezenmiş gökyüzünün yalnızca siz düğün sahipleri için parıldadığını hissedeceğiniz salonlarımızın konforunu konuklarınızla birlikte yaşayabilirsiniz.

En mutlu gününüzün keyfini konuklarınıza benzersiz bir tecrübe yaşatmak için sağladıkları sıra dışı konfor ve sundukları eşsiz atmosferle Eryaman Ayışığı Düğün Salonları’nı tercih edebilirsiniz.

25-20180311_215835

Salonlarımızı 360 Derece GezebilirsinizBir ömür sürecek mutlulukların


İlk adımlarını beraber atmak dileği ile...